Vajza e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit për vizitë tek prindërit në SHBA...


Prej disa muajsh kompozitori i njohur Shpërim Saraçi dhe këngëtarja Mira Konçi kanë nisur jetën e re në SHBA, aty ku së fundmi është mësuar se po angazhohen në aktivitete muzikore.Ndërkohë me largimin e Saraçit dhe Konçit nga Shqipëria, në vëmendje u risoll edhe vajza e tyre, Era e cila pasi përfundoi studimet në SHBA, shihet shpesh në vende të ndryshme, herë në Kinë e herë në Londër.

Ndërsa së fundmi ajo është rikthyer në SHBA, pranë prindërve të saj. Era ka postuar disa foto në Instastory ku shihet në New York me mamanë, Mira Konçin

Nënë e bijë duken në formë të shkëlqyer dhe shumë të lumtura ndërsa po argëtoheshin në shoqërinë e njëra-tjetrës.


Powered by Blogger.