Pas ndarjes nga Xheni, Benardi kalon natën e nxehtë me Xhensila Peren!(FOTO)


Është komentuar shumë ndarja e çiftit të famshëm të Big Brother, Xheni dhe Benard. Dyshja i kanë dhënë fund lidhjes pas gati 7 muajve së bashku.  Pas ndarjes Xheni është kthyer në Itali ndërsa Benardi nuk duket se po e vuan shumë ndarjen.

Mbrëmjen e djeshme ai së bashku me ish-banoren tjetër dhe konkurrenten e Dance with me, kanë kaluar mbrëmjen bashkë.
Dyshja shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin teksa argëtohen ndërsa nuk dihet ende nëse ky afrimitet i tyre është fillimi i një lidhjeje të re apo thjesht shoqëri.Powered by Blogger.