Modelja e njohur humb jetën në aksidentin tragjik me Lamborghini!(FOTO)


Fituesja e çmimin "Miss Earth Baja California 2015", Stephanie Rivera Camarena, 26 vjeç nga Meksika ka humbur jetën pas një aksidenti me Lamborghini.


Mjetin e drejtonte një 33-vjeçar, milioneri Michael Llamas i cili gjithashtu humbi jetën në këtë aksident.


Policia ka raportuar se Llamas po ecte me 160 kilometra në orë, më pas ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një pemë.


Powered by Blogger.