Marina gati për natën e 2-të të 'Cest la vie', por Miriam Cani ka dy fjalë për të!


Nisi të dielën që lamë pas spektakli i shumëpritur "C'est la vie" në moderimin e Marina Vjollcës, një spektakël që dhuroi shumë emocione dhe surpriza.  Marina është gati për natën e dytë pasi sot janë bërë xhirimet. Moderatorja ka postuar një foto nga provat dhe premton një super mbrëmje të dielën.


"C'est la vie, prova, nata e dytë, super mbrëmje", shkruan Marina ndërsa në komente dallon ai i Miriam Canit. "Marina zemër..të kam ndjekur të dielën dhe më kë pëlqyer shuuumë. Jo vetëm yll e bukur...por super e kompletuar. Bravo zemer. Uroj të të shkoj sa më mbare. Të përqafoj", i shkruan Miriam.Powered by Blogger.