Komenti i Arbanës në foton e Noizy-t zbulon atë që askush nuk e dinte për ata të dy!


Mbrëmjen e djeshme, reperi Nizy ka treguar një anë të tijën të butë duke postuar një foto nga fëmijëria, ku ai shihet përkrah nënës së tij.“Me ma fal gjithë botën, a e dini që s’është mjaftueshëm?!”-shkroi reperi duke shprehur kështu dashurinë e madhe për nënën e tij. Por, ajo që ka rënë në sy ka qenë komenti i Arbana Osmanit në këtë foto, që zbulon diçka që nuk dihej për të dhe Noizy-n..“Ma përqafo fort!”-ka shkruar moderatorja e famshme, duke zbuluar kështu se ajo ka marrëdhënie të afërt me familjen e Noizy-t. Por duke marrë parasysh që si Arbana si Noizy janë me origjinë nga Dibra, mos do të thotë kjo se ata janë kushërinj?
Powered by Blogger.