Klaudia Pepa mahnit në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Romë!(FOTO)
Klaudia Pepa shënon suksesin e radhës. Ajo është sot e vetmja shqiptare e ftuar në Festivalin e Filmit në Romë
Ka qenë vetë Klaudia që ka postuar mbrëmjen e sotme disa foto dhe video gjatë momenteve në tapetin e kuq.


Balerina më e famshme shqiptare është shfaqur me një fustan të zi bust e të gjatë dhe me një makeup në nuanca natyrale duke mahnitur me pamjen plot sharm.
"Eksperiencë e bukur", shkruan Klaudia krah videos ku shihet në tapetin e kuq teksa pozon para fotografëve
Powered by Blogger.