'Kahraman' surprizon të dashurën shtatzënë me unazën mijëra dollarëshe!(FOTO)


Aktori turk Ozcan Deniz i njohur si "Kahraman" nga seriali "Një pjesë e imja", siç dihet është në pritje për t'u bërë baba. Partnerja e tij 25-vjeçare Feyza Aktan është në muajin e 5 të shtatzënisë dhe çifti do të bëhen me vajzë.Mediat turke shkruajnë se Deniz e ka surprizuar partneren me një unazë që kushton 250 mijë lira turke (65 mijë dollarë).Powered by Blogger.