Jeta luksoze e Noizy-t: Ky është super jahti i reperit! (Foto)


Duke qenë një nga reperër më të suksesshëm e më të paguar në Shqipëri, është normale që Noizy t'i krijojë vetes një jetë luksoze.  Reperi njihet për dashurinë ndaj makinave e ka disa të tilla ku Ferrari është edhe e preferuara e tij.


 Por jo vetëm makina luksoze, Noizy ka edhe jaht. Ditën e sotme reperi ka publikuar një foto nga jahti i tij dhe shkruan: "Flas gjuhën e kampionit".
Powered by Blogger.