Ish-banori i 'Big Brother Albania' përfundon në burg!(FOTO)


Me siguri të gjithë e mbani mend ish-banorin e "Big Brother 1", Pol Babi. Ai prej më shumë se dy vitesh jeton në SHBA ku ushtron profesionin si aktor

Pak kohë më parë Poli ka deklaruar se do të luajë në seriale shumë të ndjekur që do transmetohen në HBO dhe Netflix.


Në serialin që po xhiron së fundmi, Poli do të luajë rolin e një të burgosuri. Këtë e ka njoftuar vetëish-banori nëpërmjet një postimi në Instagram ku shfaqet në burg. "Dhe sërish në burg", shkruan ai.Një prej serialeve ku ish-banori është pjesë i quajtur "Code Black" transmetohet edhe në Shqipëri, në kanalin “Top Channel”.
Powered by Blogger.