Arbana dhe Xhemi shastisin Instagram-in: Super sexy në foton e fundit......

Që prej kohës kur Xhemi Shehu mbylli profilin e saj në Instagram, fotot e përbashkëta me Arbana Osmanin duket se kanë munguar në rrjetin social.

Mirëpo dy moderatoret e famshme të ‘Top Channel’ kanë bërë një rikthim së fundmi, por nga ata që i hutojnë të gjithë.
Në foton në fjalë, Dy mikeshat e famshme shihen tepër joshëse të veshura me çizme të gjata mbi gju dhe fustane të shkurtër që u ekspozojnë këmbët: një look perfekt për këtë vjeshtë.


Powered by Blogger.