Aktori shqiptar në zi, humb personin e afërt...


Ai është një nga aktorët më të rinj te emisionit të humorit “Portokalli”. I njohur ndryshe si “Kimikati”, Olsi Bylyku po punon aktualisht për sezonin e tij të dytë në këtë spektakël .Por sot një ngjaje e hidhur i ka ndodhur aktorit. Në postimin e tij në Instagram aktori tregon se ditën e sotme është ndarë nga jeta gjyshja e tij. I prekur nga kjo humbje Olsi shkruan:

 “Shpirti t'u prehtë në paqe gjyshja ime.Do më mungosh shumë. Pusho e qetë se ke lënë fëmijë të mbarë me nipër dhe mbesa e dashuri dhe mirësi tek çdo njeri që të nje ty!”

Powered by Blogger.