Xhihan në gjunjë për nusen e tij: Ja se si kërceu në dasmë!(FOTO)


Erkan Petekkaya është një nga aktorët më të njohur në Turqi i cili, në Shqipëri njihet nëpërmjet serialit ‘Fate të Kryqëzuara’. Xhihan është një nga personazhet kryesorë në këtë serial. Ai luan përkrah aktoreve më të pëlqyera të momentit në Turqi siç është edhe aktorja Nurgul Yesilcay, e cila në serial njihet si Gylseren.  Burimi i infos:Xing.al/


Pak kohë më parë këto dy personazhe u përfolën shumë nga media për shkak të mosmarrëveshjeve që patën me njëri-tjetrin gjatë xhirimeve të serialit. Mirëpo, në jetën reale, Xhihani është i martuar prej disa kohësh me bashkëshorten e tij Didem dhe mediat turke, së fundmi kanë publikuar disa foto nga damsa e tyre, të cilat nuk ishin parë nga publiku.

 Këto foto janë shkrepur gjatë dasmës së Xhihanit ku shihet se ai ka krijuar atmosferë të këndshme për bashkëshorten e tij.

Në fotot në fjalë, aktori shihet i ulur në gjunjë para bashkëshortes, ndërkohë që të gjithë të ftuarit kanë nxjerrë aparatet për të fiksuar këtë moment. Erkan dhe Didem kanë një djalë nga martesa e tyre.

 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.