Xheni i jep fund lidhjes me Benardin, cfare ka ndodhur mes çiftit!(FOTO)

U njohën në Big Brother, u dashuruan e janë kthyer në çiftin e preferuar të publikut. Prej disa javësh Xheni e Benardi janë edhe pjesë e kastit të "Dance with me".
Gjatë këtyre javëve ata janë parë shumë të dashuruar, por mesa duket diçka ka ndodhur dhe Xheni ka vendosur t'i japë fund lidhjes.

Në postimin e fundit në Instagram ajo shkruan "Fund" ndërsa në një postim të disa orëve më parë i shton edhe më shumë dyshimet për ndarje.
"Hoqa dorë nga të gjithë për të të pasur ty, hoqe dorë nga mua për të pasur të gjithë", shkruhet në postimin e Xhenit. 
Powered by Blogger.