Xhemi rrezaton bukuri në këtë foto, po Arbana pse u habit?....Xhemi Shehu është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit dhe që çdo herë ka tërhequr vëmendjen në cilindo format televiziv që ka moderuar. Po ashtu Xhemi është edhe e shumë komentuar në media e rrjete sociale aq sa muajin e kaluar kur ajo mbylli Instagramin, të gjithë u habitën me veprimin e saj.

Mirëpo në një kohë të shkurtër, Xhemi u rikthye dhe ka filluar sërish të postojë në Instagram. Në foton e publikuar ditën e sotme ajo si gjithnjë rrezaton bukuri, por Arbana është çuditur "Bukur paske dal Xhem për çudi pra", shkruan Arbana. 

 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.