Video erotike me Dafina Zeqirin, më në fund Varrosi tregon çfarë ka mes tyre....


Një postim i Noizy-t vite më parë ku shkruante: “Ju zoçkat e Kosovës bëni mirë ta mbyllni gojën, ndryshe do hedh videon ku Varrosi…Dafina Zeqiri”, bëri namin. Noizy dhe Dafina asokohe nuk flisnin me njëri-tjetrin pasi ajo u lidh me Ledri Vulën i cili ato vite ka qenë pjesë e Babastars. Burimi infos: Xing.al/
Tani Dafina dhe Noizyn i kanë rregulluar marrëdhëniet, flasin me njëri-tjetrin dhe këtë e kanë vërtetuar komentet mes tyre. I ftuar dje në “Xing me Ermalin”, Varrosi u shpreh se kjo video nuk është e vërtetë duke qeshur, megjithatë i pyetur nga moderatori Ermal Mamaqi nëse këtë video e sheh kur është vetëm, reperi nuk pranoi të prononcohej duke e kaluar pyetjen me të qeshur. Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...

Powered by Blogger.