Vajza që çmendi banorët e BB në zi: 'Po shkruaj me lot në shpirt'!


Me siguri të gjithë e mbani mend banoren bukuroshe të "Big Brother 3", Enxhi Kamenica e cila arriti kulmin e famës gjatë pjesëmarrjes në këtë reality show. Ndonëse është shfaqur gjithnjë e qeshur dhe energjike, një ngjarje e fundit e ka mërzitur.  Burimi i infos: Xing.al/
Bëhet fjalë për masakrën e qenit nga një i ri që po bën namin ditën e sotme e lidhur me këtë ngjarje ka reaguar edhe Enxhi e cila shkruan se është në zi derisa shteti të dënojë kriminelin.
"Po shkruaj me lot në shpirt, jo me lot në sy", shkruan Enxhi krahas fotos të postuar në Instagram!


 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.