Tragjike: Gjendet e vdekur Adelajda e Big Brother!

Është gjetur e vdekur në banesën e saj ish-banorja e Big Brother dhe gazetarja e njohur Adelajda Xhamani.  Rreth orës 4:00 Xhamani kishte kaluar arrest kardiak. Kishte lajmëruar ambulancën, por kur mjekët kishin mbërritur ishte tepër vonë pasi 31-vjeçarja kishte ndërruar jetë.
Lajmin e ka bërë të ditur "Fax News", televizioni ku së shpejti Adelajda Xhamani do të fillonte një emision të sajin "Shtëpia e Adelës"


Xhamani u bë e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother duke u kthyer në një nga figurat më të dashura për publikun.
Powered by Blogger.