Te gjithe menduan se ishte Motra Binjake e Khushit po ne te vertete...

Sanaya Irani (Khushi) eshte nje aktore mjaft e njohur ne Indi duke u theksuar per aktrimin e saj mahnites.Kur puna te jeta private Sanayas nuk i pelqen te ase shume... dhe ne fakt mund te mendonim vertete se kjo mu ishte motra binjake e Sanayas... por jo. Kjo foto eshte thjesht nje fotomontazh nga dikush.... dhe ne kur e pa menduam qe ajo ka nje moter binjake por pas disa hulmutimeve zbuluam qe jo... si ju duket ky montazh? ed hengret apo jo? :p 


 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.