Stresi nuk i reziston dot gjoksit bombastik të Encës, ja çfarë i thotë reperi!Enca është padyshim një nga femrat më seksi të showbizit dhe që ka tërhequr gjithnjë vëmendjen me hiret e saj. Duket se edhe Stresi nuk i reziston dot këngëtares dhe e ka shprehur hapur.
Burimi infos: Xing.al/
Në një intervistë të fundit për "Mirage", Stresit i është dashur të zgjedhë mes Çiljetës dhe Encës se cila mes tyre ka gjoksin më seksi. "Do them Enca. Enca ka gjoksin më të mirë", tha Stresi.

Kujtojmë që reperi dhe këngëtarja pas largimit të Encës nga OTR kanë një marrëdhënie më të mirë sesa më parë.


 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.