Sinan Hoxha është burrë me fat, shikoni çfarë bën Andrra për të.(Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani njihen si një çift shumë simpatik.  Ani pse shpesh është komentuar diferenca e tyre në moshë, kjo ka bërë që lidhja e tyre të forcohet edhe më shumë, shkruan lajmi.net Sot jeta e tyre ka marrë edhe më shumë kuptim pas ardhjes në jetë të Ansit, ndërsa Andrrën fakti i të qenurit nënë veç sap o e zbukuron.

Sinan Hoxha është mashkull shumë me fat pasi në disa foto të fundit të publikuara nga gruaja e tij, Andrra duket vërtetë si një princeshë.

Powered by Blogger.