"Si ta Quaj kete Dashuri?"Pas shum perpjekjeve per ti shpetuar Shamit...


Pas shum perpjekjeve per ti shpetuar shamit kushi dhe arnav perballen prap me ate. Ai esht bashk me disa burra te cilat kapin arnavin e mbajn qe te mos ik , ndersa sham mer kushin me forc dhe i thot te shkoj me te osé arnavi do te vdes. Arnav fillon ti rrah nje nga nje ato burrat nderkoh qe shikon si sham e mer kushin me forc e fut ne makin. Ai arrin te lirohet nga njerzit e sham mer makinen dhe e ndjek shamin nga pas . Ai afrohet shum afer makines, sham e shikon ndal makinen dhe e nxjerr kushin jasht. Ai e lidh ate dhe e Len ne mes te rruges . Arnav i cili esht me nje shpejtesi te madhe gati sa nuk e shtyp kushin . Por ja del ta komandoj shum mir makinen . Ai ndalon e liron kushin por aty shfaqen njerzit e sham . Ato fillojn te rrahin arnavin . Kushi qan sepse nuk mund te bej asgje . Njeri nga ato e mban kushin me forc . Arnav fillon te lirohet nga njerzit e sham duke i rrahur nje nga nje ato. Por ai qe mban kushin me forc e shtyn ate e kushi perfundon ne humner . Arnav smund tu besoj syve por vetem therret kushi e shkon drejt vendit ku ajo ra. Por njerzit e sham e marin nga krahet me forc por ai arrin qe njerit nga ato ti mar pistoleten e ja vendos ne kok.
Ai i thot qe do ta vrar nqf se nuk largoheni tani . Ato binden e lorgohen ndersa atij qe i ka ven pistoleten i qellon ne kok me shpin te pistoletes e bie pa ndjenja. Ai fillon te therras kushin e te qaj duke menduar se ajo mund te ket vdekur. Ai kerkon kushin nderkoh qe kujton dhe momentet e bukura qe ka kaluar me te. Ai arrin ta gjej kushin e cila esht pa ndjenja . Por pas gjerave qe ai ben qe kushi te permendet ajo akoma se mer veten . Arnav qan duke perqafuar kushin e duke i kerkuar falje per vuajtjet qe i ka shkaktuar . Nderkoh dora e kushi ndodhet afer zemres se arnav kur ajo leviz gishtat. Arnav sarrin ta besoj qe kushi esht gjall. Ai vetem e puth ate ne ball e ne duar duke i treguar dhe friken qe pat se mos e humbiste ate per gjithmon . Ato perqafohen bashk. Arnav e mer kushin ne krah sepse ajo esht e lenduar dhe nuk mund te ec.

 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.