"Si ta Quaj kete Dashuri?" Ku Arnav ka fjetur jasht dhe Khushi brenda...Episodi 216 shum shepjt...Nje episod shum afer tani esht pjesa 216 ku arnav ka fjetur jasht dhe kushi brenda. Kur zgjohet ne mengjes arnav shikon qe qafen e ka zen keq. Ai i zen banjon kushit per tu lar ne mengjes kushin e kap inati e i mbyll ujin arnavit dhe e Len gjith shampo . Ajo im thot arnavit qe te bej si doj ajo osé sja hap ujin ai bindet.
Arnav del nga banjo dhe koken e mban shtrembur kushi akoma se ka ven re ajo futet ne banjo por rreshket aty e kap arnav si gjithmon dhe kalojn nje moment romantik . Pasi vijn ne vete kushi shikon arnavin me qaf shtrembur dhe fillon te bertas aty vjen dhe anxheli qe i thot kushit perse po bertet ajo drejton gishitin tek arnav anxheli habitet kur e shikon. Ajo i thot arnav te shikoj nga pasqyra ai ngel i shtangur kur shikon veten me qaf shtrember . Ky episod dhe te tjeret pas ktij jan shum te bukura te themi episodet me romantike te filmit ku ka pjes shum per te qeshur sepse kushi cfar nuk do ti bej arnavit mos i humbisni!

 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.