"Si ta Quaj kete Dashuri?" Episodi 310 do te ndiqni,Arnav vjen ne shtepin e Khushit...

Arnav vjen ne shtepin e kushit por ajo se lejon te futet brenda. Arnav inatoset dhe e mer kushin ne krah per ta futur brenda. Ato futen brenda por arnav rreshket dhe perfundojn te dy bashk ne dysheme. Ato humbin nen shikimet e tyre te embela deri sa shfaqet halla dhe garima. Kushi ngrihet shpejt dhe i kerkon arnavit te ngrihet. Ai ngrihet po sheh qe esht vrar ne kurriz kete e ven re dhe halla me garimen pasi shohin arnavin qe mban shpinen me dor. Ato i thojn qe te shtrihet te dhoma e kushit qe te pushoj pak e kushi ti bej nje mesazh me vaj qe te behet me mir. Kushi mbetet e shtangur e sdi cte thot.


Ndersa arnav sheh kushin dhe kupton qe ajo sdon dhe thot qe sesht nevoja. Nderkoh dhe kushi duke buzeqeshur pohon qe esht mir e tani ai do iki se ka pun. Por halla dhe garima ngulin kembe kshuqe kushi detyrohet te pranoj gjith inat e arnav qe e shikon duke buzeqeshur. Arnav shkon ne dhome bashk me kushin ai fillon te heq kemishen dhe i kerkon ta ndimoj kushi pasi smundet dot vet nga dhimbjet. Kushi heziton por e ndimon. Kushi fillon te flas dhe arnav merzitet. Ai e kap nga krahu dhe e afron afer vetes gati ta puth. Por i prek vetem hunden dhe qesh . Nderkoh ai kthehet ta mesazhoj kushi e cila ndihet e tensionura kur i prek shpinen arnavit. Kushi fillon te flas. Arnav e degjon dhe pastaj kthehet e kap nga beli dhe e shtrin posht vetes se tij . Ato kalojn nje moment shum te bukur bashk. Ai esht gati ta puth por aty vjen halla qe prish cdo moment te bukur..
Powered by Blogger.