"Seriali Nene" Shum shpejt nje personazh do ti bashkohet Serialit!....(Foto)


"Seriali Nene" nje nga Prodhimet me te fundit te Turqise ky Serial po ben "buj" edhe ne Shqiperi, ai u shfaq ne 2016 dhe ben fjale per nje Vajze te vogel e cila quhet Turna ose (Melek) siq ajo thirret me shum ne Serial, Vogelushja e cila i "mbertheu" te gjith grupmoshat para Ekranit te Tv Klan, ajo esht teper e zonja dhe teper e Sukseshme ne kete Aktirm qe po ben! Me poshte do te gjeni nje info teper te rendesishme qe duhet ta lexoni♥

-Nqs keni deshir mund te beheni fans duke klikuar mbi Link https://www.facebook.com/SerialiNene/Shum shpejt nje personazh do ti bashkohet Serialit , Në serial së shpejti do shfaqet vjehhra e Gonulit, përkatësisht gjyshja e Zejnepit, e cila quhet poashtu Zejnep. Kjo ka inat të madh me Gonulin, dhe i vihet prapa sepse ajo e konsideron Gonulin fajtore për vdekjen e djalit të saj. Fillimisht do të ketë rol negativ, por nga episodat 20+ do ketë rol pozitiv.

 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.