Sapo u zbulua sekreti që e ruante me aq fanatizëm Marina Vjollca!

Kishim kohë pa i parë në televizion çiftin e njohur Eneda Hoxha dhe Gerd Vaso, por mesa duket ata do të rikthehen në Klan.  Një fakt të tillë ata e kanë bërë të ditur përmes një postimi në rrjete sociale ku tregojnë ndërtimin e një studio të re televizive në Klan. Përveç videos ata kanë shkruar: “Një gjë e madhe pritet në Klan...bëni dhe pak durim!!! Por mos e humbisni,”-shkruhet në video.Nuk dihet nëse kjo studio do të jetë ajo e emisionit “C’est la vie”, program i cili do të prezantohet nga moderatorja bukuroshe Marina Vjollca, apo në Klan do të nisë një tjetër program i rëndësishëm?
Powered by Blogger.