Ranvir behet Baba i dy Engjejve te bukur! (FOTO)

Kinshuk Mahajan( Ranvir) eshte bere me baba dy binjake .
Ssahair Saishaa jane 2 bebat binjake te kinshuk (Ranvir) te cilat linden para 1 jave
Aktori ka postuar foto ne instagram ku tregon dhe emrat e femijeve 
U urojme jete te gjate nga stafi jone 


Powered by Blogger.