Pasi e përmendi dje në spektakël, Fiori plas bombën ndaj Alketa Vejsiut...

Largimi i saj nga spektakli ‘Dance with me’ ishte i bujshëm dhe i befasishëm.Pas debateve të një pas njëshme me anëtarin e jurisë Robert Aliaj, gazetarja Fiori Dardha la garën pa u menduar dy herë.
Gjatë natës së djeshme moderatorja Alketa Vejsiu kishte dy fjalë për Fiorin


“Jam shumë e kënaqur që e kam njohur Fiorin përmes vallëzimit. Vallëzimi na ka bashkuar nuk na ka ndarë në këtë spektakël”.- ka thëhën Alketa duke lënë të kuptohet se tensionet janë shuar.
Të njëjtën gjë ka konfirmuar sot dhe Fiori. Sapo moderatorja bën publikimin e sja në Instagran ajo i lë një koment ku duket e mahnitur nga çfarë i shohin sytë.

Powered by Blogger.