Nuk pritej kjo nga Getoari: Reperi tallet me Luanën!Ndonëse muajin e mjaltit supozohet që çifti ta kalojë vetëm e në privatësi, Marina dhe Geti kanë zgjedhur që të marrin me vete në Xhamajkë edhe Luanën e kjo e fundit po kënaqet shumë atje.

Luana ka postuar thuajse çdo ditë duke qëndruar aktive në rrjete sociale siç ka bërë edhe sot kur postoi një foto që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.Mirëpo përpos fotos seksi të Luanës, vëmendjen e ka marrë edhe komenti i Getoarit i cili i shkruan: "Ha ha ha", edhe pse në foto nuk kishte asgjë për të qeshur.Nuk kuptohet qartë ky koment i reperit, por mund të jetë edhe një shaka mes tyre.

 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.