Ndryshon Arbana Osmani, pamja e re do t'ju mahnisë...(FOTO)!Arbana Osmani është padyshim një nga moderatoret më të dashura në vend, figura e të cilës është lidhur gjithnjë me "Big Brother". Mirëpo me mbarimin e këtij spektakli, Arbana po punon për programin "Dua të të bëj të lumtur" i cili pritet të fillojë së shpejti.
Mesa duket moderatorja ka vendosur që në këtë program të shfaqet me një look të ri, pasi ditën e djeshme ajo ka ndryshuar pamjen. Ka qenë vetë Arbana që ka postuar foton me pamjen e re ku shihet me flokë të shkurtra dhe tanimë jo bionde, por me ngjyrë të errët.

 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.