Mimoza Shkodra dhe Seldi publikojnë foton e parë si të fejuar..Super Foto ♥

U bë kohë që në mediet rozë është përfolur lidhja e Seldit me Mimoza Shkodrën
E mbrëmë çifti kanë vendosur që lidhjen e tyre ta kurorëzojnë me fejesë. Si fillim ishte këngëtarja Pandora ajo që konfirmoi një gjë të tillë, por së fundmi dhe Mimoza ka publikuar foto të unazave.


Powered by Blogger.