“Lëre Mamin Të Të Puthë Se Është Hera E Fundit”, Historia E Kësaj Gruaje Do T’ju Thyejë Zemrën..

Kanceri është cilësuar si sëmundja e shekullit dhe brenda një dekade ka marrë me mijëra jetë.
Së fundmi historia e Sammi Fox, një 29-vjeçareje nga Britania ka prekur zemrat e miliona njerëzve.
Sammi është duke jetuar ditët e saj të fundit dhe videoja në të cilën ajo takon për herë të fundit fëmijët e saj është bërë virale në rrjet.
Mes lotësh Sammi ka thënë:
Lëre mamin të të puthë se është hera e fundit.
Në video shihet edhe pjesëtarë të tjerë të familjes së Sammi, të cilët janë të gjithë të përlotur. 
Powered by Blogger.