Klaudia Pepa shfaqet super seksi, po Albi çfarë donte të thoshte me komentin e tij?...


Klaudia Pepa ka qenë gjithnjë në vëmendjen e mediave, për arritjet në anën profesionale dhe po ashtu për jetën private ku së fundmi balerina është komentuar shumë për ndarjen me Albi Nakon.Por edhe pas ndarjes dyshja ruajnë relata të mira me njëri-tjetrin e kjo kuptohet nga komentet që Albi lë herë pas here në fotot e Klaudiës.
Sot balerina më e famshme shqiptare postoi një foto super seksi teksa përzgjidhte veshjet e ku pyeste ndjekësit: "Çfarë të zgjedh?"  Ndërsa Albi i ka komentuar disa emoji duke qeshur e duke mos lënë të kuptohet për çfarë e ka fjalën


Powered by Blogger.