Keshtu ka vendosur ta quaj Enca djalin qe e mbush me buqete trendafilash!


Nuk është përfolur ndonjëherë për ndonjë lidhje e jetën private e ruan hermetikisht. Enca është komentuar gjithnjë për anën profesionale apo format bombastike, por këtë herë dyshimet për një lidhje të mundshme i ka hedhur vetë. Burimi infos: Xing.al/
Këngëtarja ka postuar ditën e sotme një video ku shihet një djalë i ulur në kolltuk i cili e ka suprizuar me një buqetë me trëndafila të kuq. "Përshëndetje zoti.Magjepsës", dëgjohet të thotë Enca në video ndërsa djali identiteti i të cilit nuk dihet qesh me të.Kjo ka bërë që mediat të hedhin dyshimet se midis Encës dhe këtij djali ka diçka megjithatë asgjë nuk është e konfirmuar dhe këngëtarja nuk ka reaguar ende.


 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.