Këngëtarja shqiptare paska djalin 20 vjeç dhe askush nuk e dinte!!
Ajo u bë e famshme në tregun muzikor shqiptar disa vite më parë me pjesëmarrjen në ‘Top Fest’ dhe vetëm pak më vonë, do të mësohej se ajo në fakt ishte motra e këngëtarit dhe producentit të njohur, Stine. Burimi i infos : Xing.al/
Një gjë të tillë Alida e ka zbuluar në studion e emisionit ‘Xing me Ermalin’, ku ajo ka treguar histori komike si dhe detaje për jetën e saj private. Gjithashtu në puntatën që do të transmetohet këtë të shtunë, është i ftuar edhe reperi Varrosi, i cili ndër të tjera ka folur edhe për ‘sekretet’ e grupit OTR.

 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.