Janë armiq, por Stresi e thotë hapur që Noizy është më i mirë se Ledri!Dihet tashmë prej vitesh që Noizy dhe Stresi nuk kanë aspak relata të mira. Pas sherreve që bënë bujë vite më parë, sot dyshja janë armiq me njëri-tjetrin, por nga ana tjetër të dy shumë të pëlqyer nga të rinjtë. Burimi infos Xing.al/

E nëse mendonit se Stresi nuk ka fare simpati për Noizy-n e keni gabim pasi reperi sapo zgjodhi Noizyn në vend të Ledrit.


Powered by Blogger.