Jam nje zonje biznesmene nga TR ,30 vjece… kerkoj nje mashkull sekret pa limit moshe

Jam nje biznesmene nga Tirana, kerkoj nje mashkull sekret pa limit moshe per nje lidhje sekrete ose per caste intime… jam e martuar , jam 30 vjece ,,,, ju paguaj per kenaqesine qe do me jepni sepse po ndihem e vetmuar dhe kam nevoj qe te kam caste te lumtura. Paraja shkon e vjen dhe nuk e kam problem parane. Pres ata persona qe dinë ta shijojnë jeten… me telefono Viber-Whatsap….shtype tek linkun poshte dhe merr nr e tel te goces…
Powered by Blogger.