Ja kush eshte Babai i vertet i Turnes!(FOTO)


Turna nje vajze tashme e njohur per publikun shqiptare , nje super aktore qe po na "mberthen" cdo dite mbas ekranit ajo Aktorja me e vogel dhe me e Suskseshme ne Turqi se fundmi ajo ka aktruar ne Serialin "Nene" aktualisht me i ndjekur i momentin! Ne nje foto do shihni ku Turna eshte nje nje foto bashke me Mamin dhe me Babin , kjo foto eshte bere ku Turna pritej te merte nje Çmim te Arten i cili quhet "Flutura e Arte"! Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!

Loading...
Powered by Blogger.