Ish aktori i “Portokallisë” ironi therëse me spektaklin..Mbrëmë është transmetuar puntata e parë e Portokallisë për këtë sezon. Pas lajmeve që qarkulluan këto kohë në lidhje me largimet e disa aktorëve, kjo shfaqje arriti ti mbledhë spektatorët sërish para ekranit.

Në përgjithësi reagimet për këtë puntatë të parë kanë qenë pozitive, por ka patur dhe nga ato zëra që kanë qenë skeptikë për shoë-n e humorit.

Një nga këta persona është dhe Gent Hazizi, ish-aktori i “Portokalli”, i cili mbahet mend për rolin e tij nostalgjik të viteve të komunizmit. Në një postim në Facebook aktori Hazizi shkruan:

“Sa do doja t’i kishte javët e ardshme llozhat plot Portokallia!” Nuk dihet arsyeja pse Gent Hazizi është larguar nga ky spektakël, por duket qartë që për të mbrëmja e djeshme ka lënë për të dëshiruar. shiko foton me poshte

 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.