Intervista e Miriam Canit prek të atin, ja çfarë bën ai pas kësaj....

Gjatë kësaj interviste të ndjerë ku ajo u përlot disa herë, Miriam foli edhe për familjen e saj, humbjen e nënës dhe marrëdhenies me pjesën tjetër.  Kaq ka mjaftuar që edhe babai i saj, Agim Cani, të bëhej nostalgjik dhe të publikonte në rrjete sociale një foto të tyre kur Miriami ishte vetëm një foshnje. 

Krahas fotos ai ka shkruar: “Jemi pak per te humbur e per tu asimiluar ne shqipetaret ......Atdheu nuk ka nevoje per ne , ne kemi nevoje per Ate... ????????????????????????...dashuria per shqipetarine dhe Shqiperine jetohet dhe nuk mesohet...foto me Miriamin e vogel......ajo tani eshte me Ameline...,”-përfundon ai në rrjete sociale. 

Nuk është hera e parë që babai I këngëtares së njohur tregon detaje dhe çaste nga rritja e së bijës.Powered by Blogger.