Ilda Beljeri "Trondit" rrejtin me keto foto super te nxeta!! (FOTO)

Ilda Bejleri është një ndër femrat që komentohet shpesh për pamjen e saj, ndërkohë vetë bukuroshja  brune nuk nguron të tregojë hiret në thuajse çdo dalje të saj. Pak minuta më parë ajo ka bërë publike një foto në të cilën duket tejet seksi duke tërhequr sërish vëmendjen me format e rrumbullako trupore. Bashkangjit fotos së fundit, moderatoja shkruan:

Gjej çfare dashurie dhe lëre të të vrase!

Powered by Blogger.