Harrojeni dasmën: Xhensila duket si një parisienne e vërtetë në setin e ri fotografik!(FOTO)


Xhensila ka vendosur të heqë pak vëmendjen e publikut nga zhurma e dasmës e muaji mjaltit duke bërë një set të ri fotografik të mrekullueshëm. E veshur ngrohtë, me ngjyra dimri dhe me një kapele në kokë Xhensila duket si një parisienne e vërtetë.

 


"E dashuroj natyrën", shkruan këngëtarja në frëngjisht në njërën prej fotove ku ka marrë pafund komplimenta.Sa i përket aspektit profesional, Xhensila ende nuk ka filluar përgatitjet për ndonjë klip të ri duke shijuar suksesin e dy klipeve që publikoi në verë. Burimi infons: Xing.al


 
 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.