Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj me të dashuruar se kurrë, ja sa bukur duken në dasmën e moderatorit shqiptar!(FOTO)

Ata ende nuk e kanë pranuar publikisht që janë çift, por, daljet e shpeshta, fotot sëbashku, e projekti i fundit muzikor na bëjnë të kuptojmë se Genci dhe Eni Koçi janë të dashur. E si të mos mjaftonin këto, dy këngëtarët e njohur shqiptarë kanë shkuar në shoqërinë e njëri-tjetrit, mbrëmjen e sotme në dasmën e moderatorit të njohur, Labinot Tahirit dhe Qëndresës. Genci është veshur me një kostum serioz, ndërkohë që Eni ka veshur një fustan të shkurtër, transparent, i cili i nxjerr në pah linjat seksi.


Powered by Blogger.