Enca dhe Butrint Imeri në një lidhje, ky është detaji që i nxori zbuluar!


Asnjëherë nuk është përfolur në mediat rozë një lidhje e mundshme e këngëtares Enca me ndonjë djalë.
I vetmi rast ka qenë ai me reperin Noizy, i cili nuk u konfirmua kurrë.   Në një foto të fundit të postuar në profilin e tij në Instagram, 
këngëtari Butrint Imeri ka pozuar me një lule 
në dorë dhe përbri fotos shkruan...


Një, por e bukur!”
Powered by Blogger.