E sapo zgjuar nga gjumi: Ja si duket Klea Huta pa makeup!(FOTO)


Klea Huta është një nga prezantueset më të pëlqyera për publikun. Kohët e fundit bukuroshja ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për lidhjen me Elgit Dodën të cilën asnjë prej tyre nuk pranon ta bëjë publike. Burimi infos: Xing.al/

Klean e shohim gjithmonë të kuruar dhe në formë, prandaj me siguri të gjithë janë kuriozë si duket ajo pa makeup.  Prezantuesja ka postuar sot një foto e sapo zgjuar nga gjumi ku shihet në krevat dhe pa makeup.  "E mërkurë", shkruan ajo krah fotos ku duket shumë e ëmbël teksa buzëqesh. Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...

Powered by Blogger.