E Mbani Mend Avnin Tek “Bidaai”? Nuk Do Ta Besoni Si Duket Ajo Sot (FOTOT).

Është e pamundur të mos mbahet mend një nga personazhet më interesant të serialit Bidaai, Avni. Ajo luante rolin e nuses që shkaktonte trazira në familje me mendjen djallëzore. Kanë kaluar 7 vite që nga përfundimi i serialit në Indi dhe shumë fansa janë kuriozë të dinë si duket sot Avni shkruan revistawho.com. Aktorja emri i të cilës është Preeti Puri pas mbarimit të Bidaait e ka lënë pas dore profesionin e saj aktrimin duke u fokusuar tek jeta familjare dhe djali i saj. Pas lindjes së djalit, aktorja ka marrë edhe një pamje tjetër e duket më e ëmbël. Më poshtë janë disa foto të saj me djalin.


Powered by Blogger.