E bija ka ditëlindjen, moderatori i njohur shqiptar i bën një dedikim prekës, Do jem me ty në fitore dhe humbje!

Vajza e moderatorit të njohur shqiptar, njëherësh edhe aktor i teatrit ka sot ditëlindjen.
Vajza e Devis Mukës, Negin sot mbush 2-vjetorin e saj, një ditë kjo e mbushur plot me emocione për të atin, moderatorin e “Fiks Fare”

DEDIKIMI
Ndonjehere nuk do ti kuptoj zgjedhjet e tua.
Ndonjehere nuk do mund ti ndjek endrrat e tua.
Ndonjehere me duhet te le te gabosh.
Ndonjehere nuk do jemi dakort.
Por nuk do jete asnjehere, ta siguroj asnjehere qe nuk do jem ne anen tende.
Do jem gjithmon me ty, ne anen tende ... ne fitore dhe ne humbje. Sepse gjithçka qe ti ben eshte njesoj sikur ta kisha bere dhe une... sepse ti je nje pjese e imja. ME E MIRA, Gëzuar ditëlindjen Negin!


Powered by Blogger.