Bes Kallaku sherr me shefat e Top Media, dalin pamjet që u vënë vulën debateve!(FOTO)

Largimi i tij nga spektakli i humorit  ‘Portokalli’ nga ku u bë i njohur për gjithë shqiptarët ishte një befasi. 
Aktori Bes Kallaku ka pranuar se kjo lëvizje nuk ka të bëjë me asnjë konflik as me dregjtuesit e progamit aq më pak më drejtuesit e mëdhenj të medias. 

Besi ka një plan rrezervë. Tashëm pas afirmimit si aktor dhe një publiku të gjerë që e simpatizon ai do të ketë nëj program që drejtohet vetëm nga ai. 
Madje Besi la hapësirë të kuptohej se mund të ketë nëj rikthim të tij në Top por ende asgjë nuk është konfirmuar. Si për të na binduar ska vend të dyshohet në vërtetësinë e asja që deklaroi nga emisioni ‘Xing’, Besi ka qenë pjesë e ditëlindjes së trashëgimtares së Top Channel.
Ai ka publikuar një foto nga ditëlindja me partnerin e Lorit nga festa duke shuar të gjitha dyshimet.Powered by Blogger.