Bashkëshorti lumturon “Kushin”, ajo i shpreh dashurinë publikisht (FOTO)


Pas shumë vitesh lidhje, Sanaya Irani e njohur si “Kushi” nga seriali “Si ta quaj këtë dashuri”, i dha fund beqarisë vitin e kaluar me një dasmë të shumë komentuar nga mediat indiane. Sanaya u martua me aktorin Mohit Sehgal, i cili sot e ka lumturuar bashkëshorten. Sanaya ka postuar një foto shumë të bukur dhe shkruan se këtë foto ja bëri Mohit, të cilit në fund të postimit i shpreh dashurinë, shkruan revistawho.com. “Bashkëshorti im i qan fotografitë. Sot që nuk doja të bëja asnjë foto, ai shkrepi foton time të preferuar. Të dua Mohit”,-shkruan Sanaya në postimin e saj.


Powered by Blogger.