Armela gjen mashkullin ideal por bën gabimin më të madh....!Pas ndarjes nga Damiano, Armela nuk është përfolur më për asnjë lidhje. Ndonëse ishbanorja me postimet e saj ka lënë shpeshherë të kuptohet se kishte një mashkull në krah, deri më sot ajo as nuk është fotografuar me dikë e as nuk ka bërë publike ndonjë lidhje.
Burimi infos: Xing.alArmela është gjithashtu shumë aktive në rrjete sociale dhe është një nga ish-banoret e Big Brother më të ndjekura në Instagram. Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instastory ku nga të dhënat duket se ka gjetur mashkullin ideal.
"Kur ti më në fund takon një mashkull që ka synime në jetë, nuk është shumë i vetëkënaqur, të kërkon të dilni në orën 12 të natës dhe jo 12 të drekës dhe flet për ndjenjat e tij", shkruhet në foto ndërsa në fund vajza e ilustrimit i thotë: "Ti më pëlqen si shok", përgjigje të cilën edhe Armela mesa duket ja ka dhënë dikujt.


 Ju Lutemi Klikoni Reklamat Me Poshte!
Loading...
Powered by Blogger.