Arbana Osmani pas 19 vitesh bën të lumtur mashkullin më të rëndësishëm në jetë!(FOTO)

Edhe këtë herë ajo ka udhëtuar në vende të Shqipërisë dhe të botës për ti bërë njerëzit më të lumtur përmes surprizave. Por mesa duket këtë herë Arbana ka vendosur të bëjë të lumtur një nga personat më të dashur për të, të atit. Ajo ka publikuar një foto në rrjete sociale një foto së bashku me të atin, Demir Osmanin, ndërkohë që  ndodhen në vendin e tyre të origjinës në Maqellarë.






“Rikthim ne Maqellare per here te pare pas 19 viteve per te bere babane tim te lumtur,”-shkruan Arbana krahas fotos së publikuar.  Në këtë foto nuk ka qëndruar pa komentuar edhe miku dhe kolegu i Arbanës, moderatori Ledion Liço, i cili ka treguar se ka mjaft respekt për të duke shkruar: “Aa sa bukuuuur te fala Demos,”-përfundon moderatori. Ndërkohë ende nuk ka një datë të përcaktuar se kur do të nis emisioni.






Powered by Blogger.